HABERLER

TÜRKÇİMENTO AKADEMİ 2023 Çimento Sektöründe Oryantasyon Eğitimi

15 Haziran 2023

TÜRKÇİMENTO AKADEMİ 2023 Çimento Sektöründe Oryantasyon Eğitimi 5-14 Haziran 2023 tarihleri arasında gerçekleştirildi.  

Pandemi döneminde çevrim içi olarak düzenlenen eğitim, bu sene 44 sektör yetkilimizin katılımı ile sınıf içi eğitim olarak Ankara’da tamamlandı.  

TÜRKÇİMENTO genel tanıtımı ve Türk çimento sektörünün güncel durumu konusunda bilgilendirme ile başlayan eğitimde beton, proses, çevre, bakım, otomasyon ve enerji konuları güncel ve akılda kalıcı bilgilerle sektörün konusunda uzman çok değerli eğitmenleri tarafından katılımcılara aktarıldı.  

Ağırlıklı olarak 0-2 yıllık mühendislerin katılımcı olarak bulunduğu eğitimde, 10 gün boyunca katılımcılar hem birbirlerini tanıma hem de sektörel ilk deneyimlerini paylaşma imkanı elde ettiler; Birlik olarak çok önem verdiğimiz yıllarca devam edebilecek meslektaşlıklarının ilk adımlarını da atmış oldular.

Eğitimde konular bazında kısa kısa bilgi yarışmaları düzenlendi; bu sayede katılımcılar hem öğrendiklerini pekiştirdiler hem de yarışırken eğlendiler.  

Alınan geri dönüşlere göre çok başarılı tamamlandığı belirlenen eğitimimize destek veren tüm eğitmenlerimize ve katılımcılarımıza çok teşekkür ederiz.

Video için tıklayınız.