HABERLER

Çimento Sektörü Mba Programı I. Dönemi Sona Erdi

11 Ocak 2023

Sektörün iki çatı kuruluşu TÜRKÇİMENTO ve ÇEİS önderliğinde MEF Üniversitesi iş birliği ile Eylül 2022 başlayan Çimento Sektörü MBA Programı, 35 sektör yetkilisi katılımcısı ile I. Dönem derslerini tamamladı.

9 – 11 Ocak 2023 tarihlerinde MEF Üniversitesi ve ÇEİS İstanbul Ofisi’nde gerçekleştirilen final haftası programı ile katılımcılar hem farklı alanlarda sunumlar dinledi hem de kendi dönem projelerini sundular.

Katılımcılarının yaptığı final sunumlarının yanı sıra “Kurum İçi Girişimcilik” dersi için Prof. Dr. Erhan Erkut, “Çevre ve Sürdürülebilirlik” dersi için Dr. Öğr. Üyesi Merve Hamzaoğlu, “Marka Yaratma Atölyesi” için Accouchee markası kurucusu Ilgın Ozdemir Yazgan, “Nöropazarlama” dersi için Dr. Levent Kurtoglu, “Yeni Dönem Liderlik” dersi için Tchibo Türkiye Genel Müdürü Hasan Ulutürk programda yer aldı. Program; ÇEİS Genel Sekreteri Serdar Şardan, PhD ve Türk Çimento CEO’su Volkan Bozay'ın Çimento Sektörü 2022 Yılı Değerlendirmesi oturumuyla sona erdi.

I. dönem dersleri genel MBA dersleri ile olan program, II. döneminde ise sektöre özel dersler ve davetli konuşmacıları ile devam edecek.