HABERLER

TÜRK ÇİMENTO SEKTÖRÜNÜN İLK SANAL KONFERANS VE FUARI “DIGITALCEM” ile 20-21 NİSAN 2021 TARİHİNDE SEKTÖR DİJİTALDE BULUŞACAK!

19 Şubat 2021

DIGITALCEM, Birliğimizin 1987 yılından bu yana iki yılda bir fiziki olarak düzenlediği sektörün en prestijli etkinliği olan  “Teknik Seminer”  programına eşdeğer bir program serisi olacak.

“Gelecek için Sürdürülebilir Türk Çimentosu” ana teması ile düzenlenen bu yeni programın alt tema başlıkları:
1. Çimento Sektörü Sürdürülebilirlik Yaklaşımları
2. Döngüsel Ekonomi- Yeşil Ürün Çerçevesinde Sürdürülebilir ve Rekabetçi Üretim
3. Enerjide Yeşil Dönüşüm
4. Dijital Çimento
5. Yeşil Çimento
6. Gelişen Teknolojiler ve İnovasyon
7. Sektör Diğer Konuları

Kapalı bir etkinlik olarak sadece kayıtlı katılımcıların platforma giriş yapabileceği dijital platform üzerinden;

Ulusal ve uluslararası katılımcılar ile Türk çimento sektörü yetkilileri, etkinlik içerisinde yer alan kişiler ile mesajlaşma, sanal stant alanında firmaları görme, zaman kaybı olmadan firma listesinden istediği firmayı seçerek firma ile birebir randevulu görüşme, firma katalog ve bilgilerini anında edinme, firmaya mesaj atma, kişi bilgilerini bırakıp sonradan görüşebilme olanağı yakalama, kongre salonunda devam eden teknik oturumlara katılma, oturumlarda sohbet üzerinden soru sorarak cevap alma imkanına sahip olacak.

Sanal standı ile etkinlikte yer alacak firmalar, belirlenen paketler kapsamında, stant alanı içerisinde stant alma, stant içini görsel ve teknik materyaller ile zenginleştirme, görüşme talep eden katılımcılar ile birebir, randevulu olarak yüz yüze görüşme ve mesajlaşma ile teknik oturumlarda sunum yaparak firmalarını tanıtma, son teknolojilerini içeren teknik bilgilerini katılımcılara aktarma olanağı bulacak.

Etkinlik sponsoru olacak firmalar ise farklı özelliklere sahip sponsorluk paketlerinden birini seçerek etkinliğin giriş alanından itibaren firmalarını tanıtma ve katılımcıları stantlarına yönlendirme imkanı, sponsorluk paketine göre, seçili sunumların yer alacağı programda direkt sunum hakkı, 2022 Teknik Seminer programında indirim alma gibi pek çok olanaktan yararlanacaktır.

Sınırlı sayıda standın yer alacağı etkinlikte firma veya ziyaretçi olarak yerinizi almak, teknik sunum programında firmanız son teknolojilerini zaman kaybetmeden tanıtabilme imkanı elde edebilmek için digitalcem@turkcimento.org.tr adresi ile iletişimde kalın. 

Hızlı olun, geride kalan siz olmayın. Erken kaydın avantajlarından yararlanın. Çimentonun ilk ve tek dijital etkinliğinde yerinizi ayırtın